King B&W
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ALIANČNÍ FÓRUM
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 co jsem našel na netu....docela zajímavý

Goto down 
+4
Jikin
gilm
Bollek
Saigon
8 posters
AutorZpráva
Saigon




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 15. 10. 08

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime28/10/2008, 22:35

typický hráč


Typický, ve smyslu nejvíce se vyskytující na serverech, hráč uvažuje takhle:

Travian hraje prvně a když si zakládal účet, tak pochopitelně nemohl vědět, co všechno tahle hra obnáší a do čeho jde. Odehrával si v klidu první fázi a netušil, že to je jen první fáze, že časem nastanou další.

--------------------------

Takový člověk přijde k počítači, naloguje Travian, odkliká si pár upgradů, redistribuje suroviny, utratí něco za army... ideální stav je pro něho, když nemá žádné reporty a žádnou poštu. Má splněno a odchází. Tenhle stereotyp neustále opakuje do zblbnutí a myslí si, že je aktivní hráč, protože logne aspoň 1x za den a když logne víckrát, tak to už je naprosto super.

Pak se mu stane, že na něho někdo útočí. Bere mu suroviny. Dokonce mu zabil jeho vojáky... to je ale drzost! Nadává mu v poště do lam (vždyť k čemu jinému ta pošta je?). Nepomáhá to, naopak dostal na den ban za vulgární chování.

Slyšel, že existují aliance. Zkusí obeslat prvních deset v žebříčku, vždyt je aktivní hráč, určitě ho vemou! Píšou mu, že musí mít armádu, nesmí být svačený a ještě nějaké bláboly. Jasně šéfe, jsem AKTIVNÍ hráč, mám armádu jakou svět neviděl, nikdo mě nesvačí, naopak JÁ jsem všechny v okolí zlikvidoval! Vzali ho...

Paráda, jsem pod ochranou, ta lama už si na mě netroufá, asi mu napíšu, že at si zkusí a MY ho zničíme!

Loguje do hry, nakliká upgrady... co je toto? Píše mi šéf mé aliance, že se mám zaregistrovat na jakési forum a ještě má dalších deset nároků... sakra k čemu je nějaké forum? Otrava... Hmm... a chtějí vidět moji armádu! Drzost! LOL, prej nějaký ToolShop či co. Hehe, to se dá krásně obejít, zadám si tam 2000 Imperiánů ať vidí jaký jsem borec. Lolki to jsem je očůral!!! Odlog...

Další den se loguje... super, ta lama už neútočí, ale pustili se do mě nějací blbci z velké aliance a za noc mě zničili mých 43 pretoriánů a sebrali všechny suroviny... co je tohle za aliance sakra??? To mi nikdo neposlal obranu??? Blbci! Asi se regnu na to forum a pošlu je všechny do řiti... Anebo ne... jdu ven...

Nový den, nový login... zase tři útoky. Je to dobrý, už mi nic nezabili, protože nic nemám, haha! A co ty suroviny? Stejně bych musel zase něco upgradovat, takhle mám klid, jdu ven.

Nový login, ha... mám poštu! Píše mi šéf aliance, že bych se měl postarat o moji obranu a nerozdávat nepřátelům suroviny. To je lama, drzoun, co si to dovoluje kecat mi do hry??? No dobře, píšu IGM celé alianci: "POMOC!!!". Hmm... zase mi píše ten blb, že prej takhle se jakýsi request o obranu nepíše... a jak mám sakra vědět, co mám dělat? Heh... prej je to kdesi na tom jejich foru, ale tam já nechodím, nechce se mi...

Další den, zase pár útoků... zase pošta... prej mi kdosi bude dělat sittera a tu obranu zařídí za mě. Dobrý, nechám to na něm. Doufám, že ta lama ví jak se to hraje... nebo to u mě všecko *****e... a to to mám tak super rozehrané.

Loguje další den a vidí, že má u sebe 4k jednotek a jídlo v mínusu. Někdo ho špehoval... a hned mu napíše, že at si zkusí zaútočit: "rozbiješ se jak nic, TY NULO, já jsem v silné ali!".

Sakra, ale ty jednotky mě tu vyžerou, fakt mít armádu je na nic, kde mám shánět jídlo??? Pošílám to pryč, ten sitter je fakt lama... útoky ustaly...

Další den, další login... zase mě otravuje šéf v poště, prej nemám na foru žádné příspěvky a prej se o dění v ali nezajímám, že prej to mám zlepšit... PCHE! To víš že jo blbečku, na to mám tak čas! Odklikal upgrady a odlognul...

Další login... zase IGM, zase ten blb..... to snad už není možné!!! DRZOUNE!!! Prej se chystají na akci proti těm co na mě útočili a prej se mám zapojit... NA TO TI KAŠLU! Na mě už neútočí, tak proč bych to dělal??? Ty jo, další IGM, prej mám pracovat s nějakou mapou... COPAK MÁME ZEMĚPIS??? Kašlu na to...

Píšu IGM šéfům deseti nej. aliancí... "AHOJ, asi tě to překvapí, že takový topkový hráč ti píše, ale jestli máte zájem, půjdu k vám. Mám mega army, jsem AKTIVNÍ, a odcházím z mojí aliance, jsou tam samé LAMY, vůbec nic o té hře neví!"

(FUK)
Návrat nahoru Goto down
Bollek

Bollek


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 10. 08
Age : 33
Location : Decin

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime29/10/2008, 01:54

Typickej ja xD
Návrat nahoru Goto down
gilm




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 14. 10. 08

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime30/10/2008, 12:44

Návrat nahoru Goto down
Jikin




Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 06. 10. 08
Location : Jihlawa

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime12/11/2008, 20:20

chtel sem jenom napsat par radku abych mel ten 200. prispevek v tomhle foru!! bounce
Návrat nahoru Goto down
Saigon




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 15. 10. 08

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime12/11/2008, 23:30

Gratuluji cheers
Návrat nahoru Goto down
bagi




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 06. 11. 08

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime13/11/2008, 00:25

Taky se pridávám ke gratulaci .
Sice sem čekala nějaký hodně intelektuální příspěvek, ale díky i za toto Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Bollek

Bollek


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 10. 08
Age : 33
Location : Decin

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime13/11/2008, 01:14

Jikin napsal:
chtel sem jenom napsat par radku abych mel ten 200. prispevek v tomhle foru!! bounce
200. prispevek a takle hnusnej... Sad
Návrat nahoru Goto down
Jikin




Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 06. 10. 08
Location : Jihlawa

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime13/11/2008, 10:20

Tak ja se teda omlouvam a jestli nase aliance prezije do 500. prispevku tak vymyslim basnicku!!!!! albino
Návrat nahoru Goto down
Jaman




Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 17. 10. 08

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Angelika   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime13/11/2008, 16:52

Angelika=na fóru pod přezdívkou Jaman,aby bylo jasno...převzal jsem účet.
Návrat nahoru Goto down
Bollek

Bollek


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 10. 08
Age : 33
Location : Decin

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime13/11/2008, 16:59

Delate v tom bordel Razz
Návrat nahoru Goto down
valkýra




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 06. 11. 08

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime13/11/2008, 19:51

What a Face Chtěla jsem se jen zeptat, jestli někdo přemýšlel nad tím se sloučit s aliancí, která má stejný problém s nečinností členů a spojit se jen ze silných jedinců
Návrat nahoru Goto down
Bollek

Bollek


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 10. 10. 08
Age : 33
Location : Decin

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime13/11/2008, 20:42

valkýra napsal:
What a Face Chtěla jsem se jen zeptat, jestli někdo přemýšlel nad tím se sloučit s aliancí, která má stejný problém s nečinností členů a spojit se jen ze silných jedinců
:'(
Návrat nahoru Goto down
Saigon




Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 15. 10. 08

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime13/11/2008, 23:58

Ano
Návrat nahoru Goto down
Jirko




Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 06. 10. 08
Age : 46
Location : Praha

co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: už na tom pracuju   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime14/11/2008, 00:53

tak už na tom pracuju. Jirka
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





co jsem našel na netu....docela zajímavý Empty
PříspěvekPředmět: Re: co jsem našel na netu....docela zajímavý   co jsem našel na netu....docela zajímavý Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
co jsem našel na netu....docela zajímavý
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
King B&W :: Pokec a zábava :: Pokec-
Přejdi na: